© Eggental/Jens Staudt
kolarstwo górskie
w Val d'Ega
Logo 2
Check-in
Check-out
adults
Children

Ride the mountain!

Urlop rowerowy w Val d'Ega

Jazda na rowerze w Val d'Ega ma wiele „górzystych” twarzy: dzikie szlaki, górskie serpentyny przełęczy, wycieczki na wszystkich poziomach sprawności i kondycji - lub po prostu pedałowanie u podnóża góry. Od Wielkanocy do początku listopada mówi się tutaj: Ride the mountain!

Znajdziesz tutaj wszystko: od wymagających kondycji tras i wycieczek na szczyt po przyjemne szutrowe drogi i leśne ścieżki. Park rowerowy Deutschnofen, park treningowy Carezza i trasa rowerowa Carezza czekają na niestrudzonych kowbojów na dwóch kółkach; a Catinaccio i Latemar tworzą świetne kulisy na przejażdżki „w siodle”.  Dwie szkoły rowerowe uczą niezbędnych umiejętności, a dzięki sześciu wypożyczalniom rowerowym spontaniczne rajdy też nie stanowią problemu. Ponadto w Val d'Ega czeka na Was 17 hoteli rowerowych! Cztery taksówki rowerowe zabiorą Cię z A (ichaaaa!) do B (bye, bye, do następnego razu!) a do tego: dzięki karcie MTB zaoszczędzisz sobie żmudnej wspinaczki korzystając z kolejki linowej i wyciągu krzesełkowego! W sumie 30 bacówek zapewnia kulinarne wyżywienie i nigdy ich nie zabraknie na trasie.

Tak więc rowerowy region Val d'Ega jest w tej samej mierze atrakcyjny dla ekspertów wolnego stylu i rowerzystów rowerów elektrycznych jak i dla miłośników pięknych krajobrazów i rodzin! Ale kto jest naprawdę wszechstronny w jeździe na rowerze, ten nie ryzykuje przykrych rozczarowań jadąc na urlop do Val d'Ega. Tyle „adroweliny” jest tylko tutaj!

© Harald Wisthaler
Trasa rowerowa & park treningowy 
w Val d'Ega
© Eggental Tourismus/Jens Staudt
Program rowerowy 
w Dolomitach
Rosadira Bike Festival
Carezza
© Harald Wisthaler
Trasa rowerowa & park treningowy 
w Val d'Ega
© Eggental Tourismus/Jens Staudt
Program rowerowy 
w Dolomitach
Rosadira Bike Festival
Carezza