© Eggental/Jens Staudt
Dovolená na kolech
ve Val d'Ega
Logo 2
Check-in
Check-out
adults
Children

Ride the mountain!

Dovolená na kole ve Val d'Ega

Jízda na kole zde má nejen mnoho, ale přímo horu tváří: sjíždějte divoké traily, jeďte přes průsmyky, vyberte si z tras vhodných pro jakoukoli úroveň kondice a dovedností – nebo se jednoduše jen tak projeďte okolo hor. Od Velikonoc do začátku listopadu tady platí: Ride the mountain!

Od svižných trailů a vrcholových jízd až po pohodová suťová pole a lesní cesty. Bikepark Nova Ponente, tréninkový park Carezza i bikerský trail Carezza čekají na neúnavné rytíře, kteří umí šlápnout do pedálů; horské masivy Catinaccio a Latemar tvoří pro dny v sedle dokonalou kulisu! Ve dvou bikerských školách se můžete naučit potřebným dovednostem a díky šesti půjčovnám kol není ani spontánní rozhodnutí vyrazit problém. Kromě toho máte ve Val d'Ega na výběr z celkem 17 cyklistických hotelů a všude vás rádi přivítají! A nejen to: z bodu A(drenalin) do bodu B(udete nadšeni) vás dopraví čtyři bikerské taxíky, plus: díky kartě MTB si ušetříte – ať žijí kabinové a sedačkové lanovky – ledasjaký náročný výšlap! Na celkem 30 horských chatách nepřijde nikdy zkrátka ani kulinářská stránka cyklistiky.

Údolí Val d'Ega má prostě co nabídnout expertům na freeride, cyklistům na elektrokolech, vychutnávačům krajiny i rodinám! Kdo je ale v cyklistickém sportu všestranně kovaný, jezdí na dovolenou do Val d'Ega především z jednoho důvodu: kvůli sázce na jistotu. Tolik cyklovzrušení zažijete jen tady!

© Harald Wisthaler
Bikerský trail i tréninkový park 
ve Val d'Ega
© Eggental Tourismus/Jens Staudt
Kole program 
v Dolomitech
Rosadira Bike Festival
Carezza
© Harald Wisthaler
Bikerský trail i tréninkový park 
ve Val d'Ega
© Eggental Tourismus/Jens Staudt
Kole program 
v Dolomitech
Rosadira Bike Festival
Carezza