THe sunny site of the dolomites

Dovolená na kolech ve Val d'Ega

Ride the mountain!

Dovolená na kole ve Val d'Ega

Jízda na kole zde má nejen mnoho, ale přímo horu tváří: sjíždějte divoké traily, jeďte přes průsmyky, vyberte si z tras vhodných pro jakoukoli úroveň kondice a dovedností – nebo se jednoduše jen tak projeďte okolo hor. Od Velikonoc do začátku listopadu tady platí: Ride the mountain!

Od svižných trailů a vrcholových jízd až po pohodová suťová pole a lesní cesty. Bikepark Nova Ponente, tréninkový park Carezza i bikerský trail Carezza čekají na neúnavné rytíře, kteří umí šlápnout do pedálů; horské masivy Catinaccio a Latemar tvoří pro dny v sedle dokonalou kulisu! Ve dvou bikerských školách se můžete naučit potřebným dovednostem a díky šesti půjčovnám kol není ani spontánní rozhodnutí vyrazit problém. Kromě toho máte ve Val d'Ega na výběr z celkem 17 cyklistických hotelů a všude vás rádi přivítají! A nejen to: z bodu A(drenalin) do bodu B(udete nadšeni) vás dopraví čtyři bikerské taxíky, plus: díky kartě MTB si ušetříte – ať žijí kabinové a sedačkové lanovky – ledasjaký náročný výšlap! Na celkem 30 horských chatách nepřijde nikdy zkrátka ani kulinářská stránka cyklistiky.

Údolí Val d'Ega má prostě co nabídnout expertům na freeride, cyklistům na elektrokolech, vychutnávačům krajiny i rodinám! Kdo je ale v cyklistickém sportu všestranně kovaný, jezdí na dovolenou do Val d'Ega především z jednoho důvodu: kvůli sázce na jistotu. Tolik cyklovzrušení zažijete jen tady!