Lato z rodziną
w Val d’Ega
Logo 2
Check-in
Check-out
adults
Children
THE SUNNY SIDE OF THE DOLOMITES

Kolorowe, szalone i cudowne:

lato z rodziną w Val d'Ega

Lato w górach, to zdecydowanie największa atrakcja wakacji! W regionie Val d'Ega, oddalonym jedynie 20 minut jazdy od Bolzano, są do Waszej dyspozycji i do dyspozycji Waszych urwisów aż dwa bajeczne masywy górskie Dolomitów

Bajeczne, o tak, Catinaccio i Latemar są naprawdę bajkowe: słyszeliście już o królu Laurinie, albo o lalkach Latemaru i o rusałce jeziora Carezza? Nie? No to chyba najwyższy czas! Niezwykle ekscytujące historie w jeszcze bardziej ekscytujących klimatach - coś takiego jest możliwe tylko w Val d'Ega. Gwiezdna wioska (Sternendorf) z planetarium, obserwatorium, ścieżką planetarną i pieszą wędrówką obserwacji gwiazd; wędrówki z lamą, szlaki tematyczne, rodzinne wycieczki trekkingowe, trasy przystosowane do wózków dla dzieci oraz atrakcyjny program agroturystyczny dla rodzin oraz wędrówki śladami baśni i legend: tego typu atrakcje i wiele innych - czekają na Was w Val d'Ega. A jeśli wśród tych wszystkich przygód zapragniesz po prostu odpocząć na hali, to masz do wyboru 30 schronisk górskich. 
Tak, właśnie tak kolorowy, szalony i cudowny może być letni urlop! Aby to przeżyć, musisz jedynie ... no cóż, przyjechać do Val d'Ega. Do zobaczenia wkrótce!

Wędrówka rodzinna
w Val d'Ega
Program dla rodzin 
w Val d'Ega
© TV Steinegg/Alfred Tschager
Gwiezdna wioska
Steinegg
Wędrówka rodzinna
w Val d'Ega
Program dla rodzin 
w Val d'Ega
© TV Steinegg/Alfred Tschager
Gwiezdna wioska
Steinegg