Léto s rodinou
ve Val d’Ega
Logo 2
Check-in
Check-out
adults
Children
THE SUNNY SIDE OF THE DOLOMITES

Pestrá, vzrušující a báječná:

rodinná dovolená ve Val d'Ega

Léto v horách, to je přece absolutní vrchol prázdnin! Ve Val d'Ega, pouze 20 minut jízdy autem od Bolzana, čekají na vás a vaše malé rošťáky dva absolutně báječné dolomitské vrcholy, kde můžete zažít dobrodružství dle libosti.

Báječné, ano, to jsou horské masivy Catinaccio a Latemar ve skutečnosti: už jste někdy slyšeli o králi Laurinovi, latemarských panenkách nebo víle od jezera Lago di Carezza? Ne? Pak je ale nejvyšší čas se s nimi seznámit! Zábavné příběhy v ještě zábavnějším kraji – to lze zažít jen ve Val d'Ega. V Astronomické vesnici se můžete těšit na planetárium, hvězdárnu, cestu po planetách a výlet po hvězdách; lamatrekking, tematické cesty, turistické túry pro rodiny, trasy vhodné pro děti, rodinný zážitkový program na selské usedlosti a putování za pověstmi: to vše – a ještě mnohem více! – na vás čeká ve Val d'Ega. A až mezi vším dobrodružstvím dostanete chuť odpočinout si ve stylové horské salaši, budete mít na výběr z 30 horských chat.

Ano, tak pestrá a vzrušující a báječná může být letní dovolená! Musíte jen … no ano: přijet do Val d'Ega. Brzy na viděnou!

Rodinné túry
ve Val d’Ega
rodinný zážitkový program 
v Val d'Ega
© TV Steinegg/Alfred Tschager
Astronomické vesnici 
Steinegg
Rodinné túry
ve Val d’Ega
rodinný zážitkový program 
v Val d'Ega
© TV Steinegg/Alfred Tschager
Astronomické vesnici 
Steinegg